Dlaczego my?

Chwila, w której dziecko rozpoczyna swoją przygodę z przedszkolem, jest niemałym wyzwaniem- zarówno dla małego przedszkolaka jak i dla jego rodzica. W pełni zdajemy sobie sprawę z tego, iż powierzając dziecko pod naszą opiekę chcecie mieć Państwo pewność, że będzie ono rozwijało się w bezpiecznych i komfortowych warunkach. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasze przedszkole było przyjazne, wspomagające wszystkie dzieci z pełną gwarancją ich wszechstronnego rozwoju, wolne od selekcji oraz otwarte na potrzeby wszystkich dzieci i ich rodziców. Niepubliczne Przedszkole „PLUSZAK” powstało z pasji i pragnienia stworzenia miejsca, gdzie największą wartością jest szczęście, radość, wzajemny szacunek i zaufanie. Tylko w takich warunkach możliwy jest wszechstronny rozwój dziecka i zdobywanie przez niego nowych umiejętności. Dzięki kadrze pedagogicznej, która nieustannie poszerza swoją wiedzę i doskonali swoje umiejętności, zapewniamy dzieciom doskonałą opiekę i wysoki poziom prowadzonych zajęć dydaktycznych.

Przede wszystkim rodzinna atmosfera

Pierwsze chwile bez rodziców, gorszy dzień czy złe samopoczucie- te wszystkie sytuacje mogą sprawić, że dziecko będzie czuło się trochę zagubione. Dzięki małym grupom jesteśmy w stanie poświęcić dziecku tyle uwagi i troski, że szybko zapomni o dolegliwościach i na jego twarzy ponownie zagości uśmiech. Kameralne grono sprawia, że panuje u nas wyjątkowo rodzinna atmosfera.

Wszechstronny rozwój

Troszczymy się o wszechstronny rozwój każdego przedszkolaka. Dlatego też przygotowaliśmy bogatą ofertę dydaktyczną i wiele zajęć dodatkowych, rozwijających różnorodne zdolności i zainteresowania dzieci. Nauka poprzez zabawę. Dzieci w wieku przedszkolnym najefektywniej przyswajają wiedzę poprzez zabawę, codzienne zajęcia i rozmowy. Chcemy w pełni wykorzystać ten naturalny potencjał i w przyjazny sposób kształtować i rozwijać zdolności naszych podopiecznych. Każdego dnia zapewniamy warunki optymalnego rozwoju dziecka w życzliwej atmosferze. Realizujemy program dydaktyczny zgodny z podstawą programową i wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej.